REFERANSLAR

CustomDesign★ bir reklam ajansı değil, bir kreatif tasarım ajansıdır. Müşterileri ile doğrudan çalıştığı gibi, ajanslar ve organizasyon şirketleri aracılığıyla da çalışmaktadır. Tasarımda güvenilir bir marka olarak, bugüne kadar bir çok önemli firma ile çalışmış olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bu firmalara bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunar, sizleri de bu firmaların arasında görmekten mutluluk duyarız.


BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ

CustomDesign★ bugüne kadar kurmuş olduğu birbirinden yetenekli tasarımcıdan oluşan geniş freelance tasarımcı ağı, profesyonel kontrol mekanizması ve deneyimli ekibi sayesinde müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaktadır.

CustomDesign★ kurgulamış olduğu bu iş planı sayesinde, alanında öncü olmayı hedeflemiştir. Unutmayın, CustomDesign★'da her iş size özeldir.
=
NE YAPABİLİRİZ?

+
NASIL YAPABİLİRİZ?

n
AJANS HİZMETİ

Markanızın Kurumsal Kiimlik içeriğini oluşturur, düzenler ve takip edebiliriz. Firmanız için görsel olarak neye ihtiyaç duyuyorsanız en kaliteli şekilde hazırlayabiliriz.

:
TASARIM HİZMETİ

Tasarım, kullanıcı deneyimi ve ergonomi açısından dikkatle yaratılmış ürünler ile üretim maliyetlerinizi düşürebilir, satış rakamlarınızı arttırabiliriz.

a
OUTSOURCING HİZMETİ

Tasarımın tüm alanlarındaki işlerinizi sizin için yeniden tanımlayarak 7 gün 24 saat çalışabilir, bu sayede çalışan maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltabiliriz.

F
PROJE BAZLI HİZMET

Proje bazlı olmak üzere reklam kampanyaları, ürün, grafik ve web tasarımları gibi ihtiyaçlarınız için size özel, anlık çözümler sunabiliriz.